21-25 EKIM 2018 SIAL PARIS 2018 FUARI YURT DIŞI İŞ GEZİSİ

SIAL 2018
Fransa'nın En Büyük Gıda Fuarı


Yurt Dışı İş Gezisi Tarihi :
21 - 25 Ekim 2018 

Fuar Lokasyonu :
Paris / Fransa
 

 
Fuar Teşvik Oranı :
KOSGEB 3000 TL’ ye varan, BTSO 1000 TL‘ ye varan
 
Katılımcı Profili :

 

Gıda Ürünleri

Ana Ürün Grupları
Süt ve süt ürünleri, et ürünleri, şekerleme ürünleri ve çikolata, dondurulmuş hazır gıda, konserve ürünleri, doğal ve organik ürünler, gıda katkı ve yardımcı maddeleri, alkollü içecekler, alkolsüz içecekler, çay ve kahve ürünleri, dondurulmuş deniz ürünleri, bitkisel yağlar, zeytin, unlu gıdalar ve makarnalar, reçel, bal, pekmez & helva ürünleri, bakliyat, baharat, kuruyemişler, soslar, bebe gıdaları, yaş meyve, sebze, diğer gıda ürünleri, bal, pekmez, reçel, çay, kahve ürünleri, yumurta, süt ürünleri, çikolata, şekerleme, bisküvi, zeytin ve zeytinyağı ürünleri, bakliyat, baharat, yöresel ürünler, meyvesuyu ve meyvesuyu konsantre ürünleri, paketlenmiş ve hazır gıdalar, bebek mamaları, gıda üretim ekipmanları ve malzemeleri.      

(2016 yılında 7000'den fazla katılımcı)


Neden Ziyaretçi Olmalısınız :
  • Paris Gıda Fuarı  "Sadece Ticaret"etkinliğiyle iş ve profesyonel ağlar için elverişli bir ortam sağlar.
  • Fuar, Yaklaşık 7000 katılımcıyla Fransa'daki en büyük gıda etkinliği ve tüm endüstri profesyonelleri için kaçırılmaz bir randevu.
  • Fuara katılan firmaların Dünya Gıda Sektörüne yön veren firmalar olması ziyaret için bir başka sebep. Katılımcı firmaları görmek için tıklayınız. https://www.sialparis.com/

(2016 yılında 156.000'e yakın ziyaretçi)
 
Kategori :
Yurtdışı
 
Detaylı Bilgi İçin 
0224 294 8552
BTSO KFA FUARCILIK