Fuarlar

HOMETEX


Tarih 21-25 May 2024
Şehir/Ülke İstanbul/Türkiye
Sektör TEKSTİL
Web Sitesi hometex.com.tr

Hakkında

Dünya Ev Tekstili Sektörü 21-25 Mayıs 2024 Tarihlerinde İstanbul’da Buluşuyor!

Ev tekstili sektöründe dünyanın lider tekstil firmalarını ağırlayan, Avrupa, ABD, Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük tekstil buluşması HOMETEX, 21-25 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. Ev tekstilinde dünyanın en prestijli fuarlarından biri olan HOMETEX, sektörün ulusal ve uluslararası oyuncularını İstanbul’da buluşturuyor.

Yerli ve yabancı 850’yi aşkın firmanın yeni ürünlerini sergilediği 2023 fuarında, 5 günde 126 ülkeden 170 bin ziyaret yapılırken iş hacmi ise beklentileri de aşarak yaklaşık 1,5 milyar dolar olarak gerçekleşti.

2023 yılında yepyeni bir vizyonla kurgulanan fuar yerli ve yabancı ziyaretçilerin büyük bir ilgisiyle gerçekleştirildi. Gerek katılımcılar gerek ziyaretçiler tarafından bugüne kadar ev tekstili sektörüne yönelik yapılmış en başarılı organizasyon olarak nitelendirilen HOMETEX’23, 5 günde 170 bini aşkın yerli ve yabancı ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Ev Tekstiline Dair Aradığınız Her Şey HOMETEX 2024’te...
Dev Buluşmayı Kaçırmayın!

Sektörün çatı kuruluşu Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) tarafından Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iştiraki KFA Fuarcılık Şirketi organizasyonunda 21-25 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan HOMETEX 2024 Ev Tekstili Fuarı, sektördeki trendleri belirlemeye devam ediyor.

İthalatçı ve ihracatçılar, üreticiler, perakendeciler, toptancılar, zincir mağazalar, tasarımcılar, iç mimarlar, dekoratörler, otel, konaklama ve hastane sektörlerinin karar mekanizması olan dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, global pazarda ön plana çıkan Türkiye Ev Tekstili Sektörü’nün kalitesi, geniş ürün gamı, hızlı teslimat ve çözümleriyle HOMETEX 2024’te buluşuyor.