İş Gezileri

İş Gezileri

İş Gezileri Avantajları


Maddi olanaklar:
KFA Fuarcılık kapsamında organize edilen yurt dışı iş gezilerine katılan üyeler, KOSGEB desteğinden faydalanırlar. KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Desteği kapsamında BTSO organizasyonuyla gerçekleştirilecek programa uyum sağlamak kaydıyla, konaklama ve uçuş giderleri 45.000 TL’ye kadar KOSGEB tarafından karşılanır. 


Rehberlik hizmeti:
Fuarlardan ve ziyaretlerden azami fayda sağlanabilmesi için her heyete uzman rehber/ler eşlik etmektedirler.


Organizasyon:
Yurt dışı iş gezisi kapsamında konaklama, ulaşım, fuar kaydı, vize işlerinde kolaylık sağlanması ve kurum ziyaretleri vb. tüm detaylar BTSO tarafından tasarlanmaktadır.


İşbirlikleri:
Yurt dışı iş gezilerinde sektörden birçok firma bir araya gelmektedir. Birlikte seyahat eden iş insanları, ticari fikirlerini paylaşarak ve görüş alışverişinde bulunarak olası ortaklıklara ilk adımı atmaktadır. 

 
B2B (İkili İş Görüşmeleri):
Olası iş birliklerinin doğması ve ihracatın geliştirimesi için önemli olan B2B etkinlikleri ile iş insanlarımızı yurt içinde ve yurt dışında sektör temsilcileri ile buluşturup yeni ticaret köprülerinin kurulmasını sağlıyoruz.
 
Ülke Raporları – Sektörel Raporlar – Pazar Araştırmaları:
Yurt dışı iş birlikleri öncesinde ilgili ülkeyi tanımak ve pazar hakkında bilgi sahibi olabilmek için uzman personelimiz tarafından hazırlanan raporlarla, ülkedeki vergi oranları, avantajlar, fırsatlar, zorluklar ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında fikir sahibi olabilir ve daha emin adımlar atabilirsiniz.