LIGHT + BUILDING (MART 2016)

  • BTSO - Küresel Fuar Acentesi
  • BTSO - Küresel Fuar Acentesi

LIGHT+BUILDING / ALMANYA/FRANKFURT

14-17.03.2016
IŞIKLANDIRMA VE İNŞAAT
Fuar Hakkında

Sektörünün önde gelen fuarlarından olan Light+Building Fuarı, 14-17 Mart 2016 tarihlerinde Almanya’nın Frankfurt am Main şehrinde gerçekleştirilmiştir. Light+Building Fuarı Aydınlatma ve İnşaat Hizmetleri Teknolojileri alanlarında faaliyet gösteren tüm katılımcıları bir araya getiren bir platform görevi üstlenmiştir. 

Light+Building Fuarı, Aydınlatma ve İnşaat Hizmetleri Teknolojileri Sektöründe, 2000 yılından günümüze kadar her 2 yılda bir düzenlenmektedir. Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen fuarda 2.589 firma ürünlerini sergilemiş olup 200.000’den fazla ziyaretçi fuarı ziyaret etmiştir. Ziyaretçilerin yarısı Almanya dışından gelmiştir.

Türkiye, Light+Building Fuarında 63 standlı katılımcı ile temsil edilmiştir. Bu firmalardan birisi de Bursa firmasıdır.

Fuar Web Sitesi;

http://light-building.messefrankfurt.com/frankfurt/en/besucher/willkommen.html

Ürün Grupları; Mimarlık, Alarm Sistemleri, Apartman Aydınlatma armatürleri, Piller, Bina Otomasyonu, Bina Mühendisliği, Kablolar, Tesisat, Elektrik Otomasyon Teknolojileri, Elektrik Tesisat Ekipmanları, Enerji Tasarrufu, Enerji Dağıtımı, Enerji Üretimi, Enerji Depolama, Dış Aydınlatma, Tesis Yönetimi, Yangın önleme, ısı pompaları, Ev ve bina otomasyonu, İç Aydınlatma, Lambalar, Aydınlatma Kontrol Sistemleri, Aydınlatma Armatürleri, Aydınlatma Teknolojisi, Net İş, Fotovoltaik dönüşüm, Düzenlenmesi ve Kontrol Teknolojisi, Uydu Haberleşme Teknolojisi, Güvenlik Sistemleri, Duman Alarmı Tesisatları, Sokak Aydınlatma, Panoları Anahtarı, Şalt tesisleri, Teknik Aydınlatma armatürleri

Heyetimizin Almanya ziyareti kapsamında, fuar ziyaretinin yanısıra firmalar arası ikili iş görüşmeleri de düzenlenmiştir.

Program Hakkındaki Düşünceler

Söz konusu program Bursa’nın ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanmasında, KOBİ’lerin payını ve etkinliğini arttırmak, rekabet güçlerini, düzeylerini yükseltmek, sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek ve yurtiçi & yurtdışı pazar paylarını arttırmak amacıyla düzenlenmiştir ve 2 ülke arasındaki ekonomik gelişmelere katkı sağlamıştır.

Bahse konu Yurtdışı İş Gezisi kapsamında uçak bileti ve konaklama dışındaki masraflar BTSO tarafından karşılanacaktır.