BELÇİKA OTOMOTIV MİSYONU

BELÇİKA OTOMOTİV SEKTÖRÜNE YÖNELİK İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ

YER: ALMİRA OTEL
TARİH: 20 MART 2019
SAAT: 14:00

FIRMALAR

001. GIJBELS TRANSPORT TECHNIEKEN (GTT)

ADRES: Overpelterbaan 66
ŞEHİR:  3940 Hechtel-EkseI
TELEFON: +32 11 44 09 05
WEB SİTESİ: www.gtt-carcarriers.com
E-MAIL:  d.gij bels@gtt-carcarriers.com
TEMSİLCİ:  Dominique GIJBELS,CEO

FAALİYET ALANLARI:
Gijbels Transport Technieken (GTT) Belçika'da faaliyet gösteren özel ve bağımsız bir araç lojistiği şirketidir. Bitmiş araç lojistiği segmentinde uzmanlık sağlıyoruz. Bu özel pazar için destek ve yazılım sunuyoruz. İstenirse, Sürüm,
PDI, MOD, VHC vb. hizmetler de sağlıyoruz. Yönlendirme oluşturuyoruz veya destek veriyoruz.
Bitmiş Araç Lojistiği (FUL) ve tedarik zinciri lojistiği bizim işimiz.
Uzmanlardan, limanlardan ve tesislerden oluşan ağımızı bizimle çalışanların kullanımına sunuyoruz.

002 GLOBAL DESİGN TECHNOLOGY (GDTECH)

ADRES: Avenue de l'Expansion 7
ŞEHİR:  4432 Alleur
TELEFON: +32 4 367 87 11
WEB SİTESİ: www.gdtech.eu
E-MAIL: Joseph.Marra@gdtech.eu; info@gdtech.eu;
TEMSİLCİ: Joseph MARRA, Departman Müdürü ve İş Geliştirme Uzmanı

FAALİYET ALANLARI:
GDTech çoğunluğu mühendislerden oluşan 180'den fazla çalışanıyla Belçika, Fransa ve Kanada'da aşağıdaki alanlarda hizmet veren bir mühendislik ofisidir:
3 boyutlu tarama, fotogrametri (fabrikalar, arsalar, ürünler) & 3 boyutlu baskı (plastik & metal)
Çizim & Tasarım (Catia, Pro-Engineer, SolidWorks, AutoCAD vb.) Yapı Statiği (Mekanik, Taşıt, Savunma, İnşaat vb.)
Akışkan Statiği (Vanalar, Isı Transferi, Aerodinamik, Filtreler vb.)
Akustik Hesaplama (Gürültü artışı &/veya azaltılması vb.)
Kullanıcı testleri için danışmanlık (yorgunluk, çarpışma dahil olmak üzere statik & dinamik testler vb.)
Müşteriye özel çözümler (LED aydınlatma çözümleri vb.)
GDTech Havacılık, Taşıtlar, Enerji, Savunma sektörleri ve özellikle otokorkuluk ya da bariyerlere çarpma testlerinin yapılması veya kaza canlandırılması alanında uzman bilgisine sahiptir. GDTech uzun süreli ve sağlam bir partner olma arzusuyla müşterilerinin hesaplama ihtiyaçlarını yanıtlamak için tüm dünyada hizmet verebilmektedir.
003. IDEATEC
ADRES:  Rue LĞopold Gânicot 19A
ŞEHİR:  5380 Fernelmont
TELEFON: +32 81 42 00 10
WEB SİTESİ: www.ideatec.be
E-MAIL: info@ideatec.be
TEMSİLCİLER: Marie-Claire ANTOINE, Yönetici //Philippe MIGEOT, CEO

FAALİYET ALANLARI:
IDEATEC acil durum araçları ve UTV tipi araçlara eklenen tüm elektrikli ekipmanlar için siren modülleri ve araç içi kontrol sistemleri geliştirmekte, üretmekte ve satmaktadır. Avrupa pazarında lider konumda olan IDEATEC yeniliğe olan tutkusuyla her zaman teknolojinin en önde gelen ürünlerini sunmaktadır. Bluetooth ve WiFi gibi kablosuz teknolojilerdeki ustalığı IDEATEC'in modern tekniklerin taleplerini karşılamasını sağlamaktadır. Yaptığı çeşitli ortaklıklar sayesinde IDEATEC ürünleri ayrıca ısıtma, sedyeler için elektropnömatik süspansiyon sistemi ve tetra telsiz sistemleri gibi spesifik ürünlerin kontrolünü de içerir. Ürünler distribütörler ya da direkt olarak ürün geliştiriciler tarafından pazarlanmaktadır. Avrupa'nın en büyük grup şirketleri IDEATEC ile çalışmayı tercih etmektedirler. IDEATEC ürünlerini kullanmak demek tesisatçılar için (Can-Bus teknolojisi) kurulum konforu ve güvenliği, aynı zamanda kullanıcılar için de (uzaktan bakım) ergonomiyi ve esnekliği seçmek demektir.

004. JTEKT TORSEN EUROPE

ADRES:   Rue du Grand Peuplier 11
ŞEHİR:   7110 Strepy Bracquegnies
TELEFON:  +32 64 672 211
WEB SİTESİ:   www.jtekt.co.jp/e/
E-MAIL:  imarmignon@torsen.be
TEMSİLCİ: Jâröme MARMIGNON, Satın Alma ve Satış Müdürü

FAALİYET ALANLARI: 
JTEKT 15'i Avrupa'da olan 60'dan fazla üretim tesisyle küresel bir otomotiv ekipmanı üreticisidir.
Bir sistem tedarikçisi olarak güvenlik ve konforu sağlamak adına direksiyon sistemi ve güç aktarma bileşenleri gibi birçok işlevi desteklemek için hizmet vermekteyiz.
Güç aktarma ürünleri portföyünde akslar,tahrik milleri, diferansiyeller, AVVD kaplinler, elektrikli tahrik üniteleri, soğutma, yağlama ve içten yanmalı motorlar bulunmaktadır.
005. MASS

ADRES:  Gravenstraat 58
ŞEHİR:    3220 Holsbee
TELEFON:  +32 75 68 78 29
WEB SİTESİ:www.mass.world
E-MAIL: paolo.pilozzi@mass.world
TEMSİLCİLER: Paoıo PILOZZI, Genel Müdür // Michael PILOZZI, Ticaret Müdürü

FAALİYET ALANLARI:
MASS, otomotiv gereçlerinde elektronik kontrol üniteleriyle ilgili teknik hizmetlerin otomasyonu, bağlantı ve otomatik gelişimi konularında uzmanlaşmış bir firmadır. Yani, otomotiv endüstrisi için kişisel, ticari ve endüstriyel araç ve gereçlerin bağlantısıyla ilgili uygulamaların ve bu tür cihazlar için düzenlenen teknik hizmetlerin gelişim sürecini otomatik hale getiriyoruz. Otomatik gelişim, geliştirme ekiplerini işe dâhil etmeye gerek kalmadan, sorundan çözüme otomatik olarak gidilen bir Yapay Zeka dalıdır. Bu yöntem, yatırım risklerini oldukça azaltmanın yanı sıra, sonuçların garantisini artırır. Otomotiv endüstrisinde olduğu gibi, ilgili şartnamelerin temelinde yatan fikri mülkiyet (bizle bile) paylaşılamadığında, özellikle yararlı ve son derece değeli hale gelir.

006. NUMFLO - NUMECA Group

ADRES:    Boulevard Initialis, 7-2
ŞEHİR:    7000 MONS
TELEFON :    +32 2 880 61 90
WEB SİTESİ:    www.numflo.eu
E-MAIV.    aji.purwanto@numeca.be
TEMSİLCİLER:    Prof. Dr. ı. Sinan AKMANDOR,  PARS MAKİNA Kurucu ortağı
(NUMFLO-Numeca Group temsil ofisi), Dr. Müh. Aji PURWANTO, iş Geliştirme Müdürü

FAALİYET ALANLARI:
NUMECA International'a bağlı bir şirket olan NUMFLO, CFD (Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği) ve MDO
(Multidisipliner Tasarım ve Optimizasyon) alanında çalışan bir danışmanlık ve mühendislik şirketidir.
Kısaca NUMFLO-NUMECA Group:
Akışkan akış analizi, tasarımı ve optimizasyonu için gelişmiş danışmanlık hizmetleri ve akışkan/katı multifizik modellemesi için özel teknolojik çözümler sunmaktadır.
Akışkan akışı, ısı transferi, aeroakustik ve akışkan-yapı etkileşimleri için endüstrinin önde gelen CFD ve CAE satıcılarının da katkılarıyla yüksek kaliteli simülasyon teknolojileri geliştirmektedir.
CAE yazılımında karelaj oluşturma, sayısal yöntemler, optimizasyon yöntemleri ve kullanıcılar için gelişmiş grafik arayüzü geliştirmekte uzmanlaşmıştır.
Havacılık, enerji, denizcilik, ulaştırma ve endüstriyel makine üretimi sektörlerinin önde gelen firmalarıyla birlikte araştırma projeleri yürütmektedir.
Sıralanan sektörlerde akışkanların önemli bir rol oynadığı geniş bir uygulama yelpazesi bulunmaktadır: havacılık, uzay, araç aerodinamiği, turbo makineler, denizcilik, enerji, aeroakustik ve çevre.
Firmanın ABD, İngiltere, İsveç, Japonya, Çin, Hindistan ve Belçika'daki şubeleri ve Türkiye de dahil olmak üzere dünya çapındaki distribütor ağıyla küresel bir varlığı bulunmaktadır.

007. SEPTENTRIO

ADRES:    Interleuvenlaan 15 bus I
ŞEHİR.'    3001 Leuven
TELEFON:    +32 16 30 08 oo
WEB SİTESİ:    www.septentrio.com
E-MAIL.•    sales@septentrio.com
TEMSİLCİ   Laurent LE THUAUT, iş Geliştirme Müdürü

FAALİYET ALANLARI:
SEPTENTRIO, yüksek hassasiyetli GPS/GNSS alıcıları üreten Avrupa'nın son bağımsız üreticisidir. Merkezi, Leuven, Belçika'da olan şirketin, Torrance, Kaliforniya, Şanghay ve Tokyo'da ofisleri ve dünya genelinde ortakları bulunmaktadır.
Septentrio, zorlu uygulamalarda kullanılan yüksek hassasiyetli, çok frekanslı, çok kümeli GPS/GNSS teknolojisi sunar.
Septentrio ürünleri, otonom sürüş, lojistik, insansız hava araçları (İHA), inşaat ve madencilik, demiryolu ve robotik dâhil olmak üzere santimetre hassasiyetinde hatasız, sağlam ve güvenli konum bilgisine ihtiyaç duyulan çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.

008. VANHULEN

ADRES:    Rue Haute Claire 3
ŞEHİR:    4040 Herstal
TELEFON :    +32 4 289 99 89
WEB SİTESİ.'    www.vanhulen.be
info@vanhulen.be; E-MAIV.
sales@vanhulen.be
TEMSİLCİ: Anna WELLANDER,Müşteri Yöneticisi

FAALİYET ALANLARI:
VANHULEN müşteriye özel yüksek hassasiyetli yaylar (tel ve yassı malzemeler), bükülmüş tel ve damgalama parçaları ve ateşleme bobinleri üretmekte; ayrıca kaynakla metal parçaları birleştirmektedir. Firma müşterinin istekleri doğrultusunda gerekli malzemeleri sunmakta ve bunların yaşam döngüsü analizlerini yapmaktadır.
IATF 16949, EN9100 ve ISO 9001 sertifikalı firmanın ana faaliyet sektörleri havacılık, otomotiv, savunma, elektroteknik, avcılık ve spor tüfekleri ve aydınlatma sektörleridir,
Vanhulen projelerinizin tamamlanmasında size yardımcı olmakta, problem çözümü ve gelişim konusunda somut tavsiyeler vermektedir. Uygulama alanlarınızda kullanabileceğiniz en uyumlu yayı veya damgalama parçasını bulmanıza da yardımcı olmaktadır.

009. VCST INDUSTRIAL PRODUCTS

ADRES:    Rellestraat 5030
ŞEHİR:    3800 Sint-Thruiden
TELEFON :    +32 11 67 03 08
WEB SİTESİ:    www.vcst.com
E-MAIL:    patrick.vanhollebeke@vcst.be
TEMSİLCİ: Vanhollebeke Patrick, Otomotiv Satış ve Pazarlama Müdürü

FAALİYET ALANLARI:
VCST, üstün müşteri hizmetleri sunan yüksek hassasiyetli otomotiv bileşenlerinin akıllı geliştirme ve üretim faaliyetleri için ilk tercih edeceğiniz global iş ortağınız olmayı hedefliyor.
Motorlar, denge mili sistemleri ve şanzıman için yüksek hacimli otomotiv dişlileri ve fren sistemleri için de yüksek hacimli supap gövdeleri geliştirip tasdik ve tedarik ediyoruz.
Gelişmiş gürültü, titreşim ve sertlik (NUH) özellikleri ve optimum toplam mülkiyet maliyeti (TCO) ile yine kalite, teslimat ve destek mükemmelliği konularına odaklanmayı amaçlayan özel tasarım geliştirme konusunda kendimizi farklılaştırıyoruz.